Gruodžio 12 d. (trečiadienį), Naujojoje Akmenėje (V. Kudirkos g. 5a) įvyks mėgėjų grupės UAB "NEKTUR" taurės 4 turas. Atvykimas iki 18.00 val.

Auksinės 100-osios stalo teniso varžybos

2017 m. lapkričio 26 d. Akmenės rajono stalo tenisininkai turėjo 100-ąsias varžybas skaičiuojant nuo 2017 metų sausio 1 dienos. Šį kartą teko varžytis Širvintų sporto mokyklos sporto salėje, kurioje vyko Lietuvos rajonų grupės jaunių (iki 18 metų) komandinės stalo teniso pirmenybės. Šiose varžybose komandos varžėsi dėl patekimo į 2018 metų pajėgiausių šalies jaunių komandines stalo teniso pirmenybes.

Akmenės rajono sporto centro merginų komanda – naujaakmenietės Karolina Kuznecova, Gabrielė Strodomskytė ir Karolina Grigaitė nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir užėmė auksinę I vietą. Finale dėl pirmos vietos mūsiškės merginos net 3:0 atsirevanšavo Mažeikių merginoms, kurioms lapkričio mėnesį, Joniškyje, buvo pralaimėta ir beje tai taip pat buvo finalas dėl pirmos vietos Lietuvos rajonų jaunių iki 16 metų komandinėse stalo teniso pirmenybėse. Į Lietuvos jaunių merginų iki 18 metų komandines stalo teniso pirmenybes iš Lietuvos rajonų pateko: 1 v. Akmenė, 2 v. Mažeikiai, 3 v. Šilalė, 4 v. Jonava, 5 v. Alytus, 6 v. Vilkaviškis.

Akmenės rajono sporto centro vaikinų komanda – naujaakmeniečiai Tomas Norgėla, Kajus Tarbiejevas ir kyviliškis Aleksandras Norbutas nepraėjo pogrupio etapo ir į pagrindinę lentelę nepateko.

Nuoširdžiai sveikinu savo auklėtines už tvirtą charakterį siekiant aukštų rezultatų, už Akmenės rajono garsinimą visoje Lietuvoje. Jau ne kartą šios merginos įrodo, kad jos yra ne tik Lietuvos rajonų lyderės, bet ir Lietuvos jaunučių-jaunių komandinių čempionatų prizininkės.

Akmenės rajono sporto centro mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas

Komentuokite

*Būtina užpildyti visus laukelius

Įveskite teisingą skaičių: *