„A“ ir „B“ grupių nugalėtojais tapo dvynukai iš Kivylių

2016 m. gegužės 19 d. Akmenės gimnazijos Kivylių skyriaus mokyklos sporto salėje įvyko Akmenės rajono moksleivių stalo teniso asmeninės pirmenybės. Dalyvavo sportininkai iš Akmenės, Naujosios Akmenės, Kivylių k. ir Agluonų k. Turnyras organizuotas vykdant NVŠ programos projektą „Stalo tenisas – sveikata“.

Moksleiviai buvo išskirstyti pagal pajėgumą į „A“, „B“ ir „C“ lygius. NVŠ programos „Stalo tenisas – sveikata“ mokiniai šioms varžyboms atkakliai ruošėsi, kadangi jiems šios stalo teniso varžybos paskutinės šiame sezone.

Dėl „A“ lygio nugalėtojo vardo susikovė Armandas Šemeta iš Kivylių k. su Luku Stulgiu iš Agluonų k. Finalas buvo žaidžiamas iš 4 laimėtų setų. Nepaisant to, kad L. Stulgys 3:1 setais įsiveržė į priekį, teko pripažinti A. Šemetos pranašumą 4:3 rezultatu. Abu berniukai per šią NVŠ vykdomą programą „Stalo tenisas – sveikata“ padarė didžiulę pažangą, jiems patinka stalo tenisas, nuoširdžiai treniruojasi ir tai rodo jų rezultatas. Šių metų gegužės mėnesį jie jau atstovavo Akmenės rajono sporto centro berniukų rinktinę Lietuvos jaunučių stalo teniso zoninėse varžybose. Taigi „A“ lygio prizininkai: I v. Armandas Šemeta (Kivylių k.), II v. Lukas Stulgys (Agluonų k.), III v. Aivaras Norbutas (Kivylių k.).

„B“ lygyje užtikrintai nugalėtoja tapo Vanesa Šemetaitė iš Kivylių k., II v. iškovojo Deividas Labanokas iš Naujosios Akmenės, III v. užėmė Karolina Grigaitė (Naujosios Akmenė).

„C“ lygyje I v. laimėjo Arvydė Serbintaitė iš Agluonų k., II v. Laurynas Murinas iš Naujosios Akmenės, III v. Aleksandras Norbutas iš Kivylių k.

Džiaugiuosi ir sveikinu Kivylių k. dvynukus Armandą ir Vanesą Šemetas, kurie tapo „A“ ir „B“ grupių nugalėtojais. Gražu matyti, kaip brolis ir sesė gerai sutaria, vienas kitą palaiko sunkesniuose susitikimuose. Linkiu ir toliau palaikyti gražų brolišką ir seserišką ryšį bei laimėti dar ne vieną įsimintiną pergalę.

Šios varžybos buvo reitinguojamos. Po šio sezono reitinguojamų varžybų daugiausiai taškų yra surinkę šie sportininkai: 1 v. Lukas Stulgys (Agluonų k., 45 tšk.), 2 v. Armandas Šemeta (Kivylių k., 43 tšk.), 3 v. Vanesa Šemetaitė (Kivylių k., 35 tšk.), 4 v. Aivaras Norbutas (Kivylių k., 34 tšk.), 5 v. Deividas Labanokas (Naujoji Akmenė, 28 tšk.), 6 v. Karolina Grigaitė (Naujoji Akmenė, 28 tšk.).

Turnyro „A“, „B“ ir „C“ grupių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o 2-3 vietų laimėtojai medaliais ir diplomais.